Čtvrtek, 30 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyElektro revize: Bezpečnost při práci s elektrospotřebiči

Elektro revize: Bezpečnost při práci s elektrospotřebiči

Jestliže provozujete jakýkoliv elektrospotřebič, je nutné myslet na pravidelné kontroly. Právě revize jsou způsobem, jak zajistit bezpečnost při práci pro vaše zaměstnance. Jde o prevenci úrazů elektrickým proudem, které mohou být opravdu nepříjemné.

Elektro revize

Elektro revize jsou nutností pro všechny elektrospotřebiče na základě zákoníku práce. Pravidelné revize mají různé lhůty u jednotlivých spotřebičů. V každém případě je nutné, aby byl spotřebič zkontrolován při jeho vydání do provozu. Následně je standardní doba pro revizi jednou za 12 až 24 měsíců. U spotřebičů využívaných v průmyslu a řemeslu se doba zkracuje na 6 až 24 měsíců. Nejkratší je pak lhůta u venkovních spotřebičů, kdy je pouze o 3 až 6 měsíců, během kterých musí proběhnout revize.

Revize elektro

Revize elektro mají jasný postup. Pracovníci označí elektrospotřebiče identifikačními čísly. Následně je pro každý elektrospotřebič založena revizní karta. Naměřené hodnoty jsou zapsané do těchto karet, abyste vždy měli přehled. Během revize je prověřován chod a správná funkčnost spotřebiče. Na závěr dostanete celkovou zprávu na všechny revidované elektrospotřebiče.

Elektro revize Praha

V případě, že by během revize byla objevena závada, Pražská Revizní nabízí také drobné opravy. Jestliže je zjištěna větší závada, získáte doporučení řešení, zda se vyplatí oprava, či radši výměna spotřebiče za nový. Společnost se zaměřuje i na řadu dalších revizí, nejen elektrozařízení. Krom toho nabízí i jiné služby. Elektro revize Praha nejsou problémem, firma navíc působí po celé České republice. Nezáleží tak na tom, odkud jste.

Profesionální revize jsou velmi významné, nejen pro elektrospotřebiče, ale i pro další zařízení využívající elektrický proud. Zajistíte tak bezpečné prostředí pro pracovníky.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články