Čtvrtek, 30 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeStavbaVíte, kde poptávat kvalitní servis jeřábů nebo montáž halových jeřábů?

Víte, kde poptávat kvalitní servis jeřábů nebo montáž halových jeřábů?

Všechny společnosti, které pro svou činnost potřebují provozovat jeřáby, musí zajišťovat i jejich pravidelný servis. Servis jeřábů můžete poptávat u různých firem, ale ne všechny se staví ke své práci zodpovědně, dodržují dohodnuté termíny, používají kvalitní technologie a podobně. Vy se však můžete plně spolehnout na společnost BBS servis, s.r.o.

Tato společnost je přímým následníkem společnosti Stanislav Bartoš – servis pracovních strojů – zámečnictví. Na trhu se s ním můžeme setkávat již od roku 2001, kdy primárně zajišťovala vyřízení poptávek malých a středních firem v Příbrami. Dnes se pohybuje po celé České republice.

Proč BBS servis s.r.o.?

Kromě všech výše uvedených předností jistě oceníte i seriózní jednání, s nímž můžete u této společnosti počítat. Její pracovníci mají bohaté zkušenosti a odvádí precizní práci. To je způsob, jak uspokojují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. BBS servis s.r.o. je držitelem všech potřebných oprávnění a certifikací, jež si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách bbsservis.cz.

Ať už máte zájem o opravu, montáž halových jeřábů nebo demontáž mostových jeřábů a jiných zdvihadel, stačí zadat poptávku. Jako jedna z mála se tato firma zaměřuje i na opravy a dodání náhradních dílů na staré typy jeřábů VIHORLAT SNINA a kladkostrojů Balkancar. Zajistí pro vás pravidelné prohlídky a běžné inspekce jeřábů. Nechybí ani revize ZZ a elektro. Montáž jeřábových drah, geodetické měření, následné rovnání podle platných norem. Samozřejmostí jsou i pro tuto činnost všechna potřebná oprávnění a certifikace.

Také v případě, že hledáte prodej dílů pro mostové jeřáby, jste tady správně. Podívejte se na kontakty na bbsservis.cz a řešte servis nebo opravu vašeho jeřábu kdykoli budete potřebovat. S přístupem i kvalitou prací společnosti budete jistě spokojeni.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články