Čtvrtek, 30 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeStavbaDům ve stavu hrubé stavby je od koupě neodradil. Dnes má rodina...

Dům ve stavu hrubé stavby je od koupě neodradil. Dnes má rodina krásný domov přesně podle představ

Po rozhodnutí koupit rozestavěný dům získali majitelé unikátní prostor, který byste v bungalovu nečekali. Na pomoc si přizvali cihlu, dřevo a dobré nápady.

Rozloha: 303 m2, rodinný dům

Při hledání nového domova je důležité místo, kde dům stojí, také velikost pozemku, jakož i to, zda jej budete schopni udržovat a pečovat o něj. V případě hrubé stavby docela obyčejného bungalova s ​​přilehlým pozemkem je však třeba i jistou dávku fantazie a představivosti, abyste se do něj mohli zamilovat.

Tak tomu bylo iv případě sympatických manželů, kteří svůj vysněný domov našli v malebné liptovské vesničce. „Když jsme se s manželem, tehdy ještě partnerem, dali dohromady a plánovali jsme společnou budoucnost, hledali jsme domek nebo pozemek na stavbu pro nás a naše děti, které jsme měli z předchozích manželství.

A protože oba pocházíme z Liptova, hledali jsme pozemek právě v této oblasti. Všude se však stavěly satelitní obytné čtvrti s betonovými ploty a minimem zeleně.

světlý interiér bungalovu s jídelním stolem a židlemi v moderním klasickém stylu, cihlovou stěnou a otevřeným dřevěným krovem
Velkorysá dispozice, otevřený krov a velká okna jsou zárukou vzdušného a prostorného interiéru i v bungalovu s nízkým sklonem střechy.

Když jsme však natrefili na tento dům, oslovil nás. Byla to sice jen hrubá stavba, ale stála u potoka a nedaleko hory. Dům byl navíc bez schodů a velmi prostorný, což byly naše základní požadavky, jelikož jsme velká rodina.

Máme čtyři děti, z toho tři jsou už dospělé a žijí si svůj život, a jednoho juniora, který žije s námi, a dvě vnoučátka. Dům musel být zkrátka dostatečně velký na to, aby v něm měl každý svůj prostor, když se spolu setkáme,“ vysvětluje paní Naďa.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články