Čtvrtek, 30 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyJarní obnova s ​​DIEGO

Jarní obnova s ​​DIEGO

Vybrali jsme několik produktů, se kterými se můžete naladit na jarní měsíce.

Jak se počasí otepluje a dny se prodlužují, máme chuť zkrášlit si své okolí a osvěžit svůj domov: čerstvé květiny, barevné a veselé koberce zkombinované s polštáři a textiliemi, osvěžující tapeta nebo naprosto promyšlená terasa na víkendová setkání. Níže jsme vybrali několik produktů, které vás naladí na jarní měsíce.

Všude samé květiny
Jednou z nejoblíbenějších jarních dekorací jsou květiny a jejich variace. Vyzkoušejte pastelové barvy v jemných i výrazných odstínech, kombinace s květinovými vzory vám hned zlepší náladu.

Barvy jako zmrzlina
Toto období je jako stvořené k tomu, abychom vystoupili z komfortní zóny a trochu si zaexperimentovali s barvami a vzory, které máme doma. Buďte odvážní a místo každodenních odstínů béžové a šedé zvolte osvěžující barvy – mátovou, pudrovou nebo světle žlutou.

Čerstvý vzduch
Na krásné slunečné odpoledne si sice musíme ještě chvíli počkat, ale už teď můžeme začít plánovat, jak si zařídíme terasu či balkon.

Vyberte si stylový exteriérový koberec, na kterém si budete moci vychutnat ranní kávu při čtení oblíbené knihy. Je důležité, abyste si vybrali koberec, který je určen k zevnímu použití, protože tyto produkty se snadno čistí a jsou odolnější proti škodlivému UV záření.

Naštěstí jsou dnes koberce do exteriéru dostupné v různých stylech a velikostech. Ať už jde o útulný přírodní typ nebo extravagantní barvy, určitě si najdete to pravé.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články